domio.ma

Appartement kopen in Fes

Gem. prijs per m²: 6 340 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
1 950 000 MAD ≈ 180 556 €
15 726 MAD/m²

UITZONDERLIJKE INVESTERING APPARTEMENT TE KOOP IN FEZ

Fes

124.0 m²
4 Kamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Residentie Les Iris - Modern Appartement in Fes

Fes

Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Moderne Appartementen in Fes met Toegang tot Voorzieningen

Fes

Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Residentie Les Perles in het Hart van Fes

Fes

Appartement
Kopen
1 700 000 MAD ≈ 157 407 €
13 710 MAD/m²

Appartement Te Koop in Fes met Terras

Fes

124.0 m²
4 Kamers
Appartement
Kopen
1 700 000 MAD ≈ 157 407 €
13 710 MAD/m²

Ruim Appartement te Koop in Fes met Terras

Fes

124.0 m²
4 Kamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Moderne Appartementen in Fes met Gemeenschappelijke Tuin

Fes

Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Moderne Appartementen in Fes met Centrale Locatie

Fes

Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

RESIDENTIE AL MANSOUR 2B2

Fes

Appartement
Kopen
300 000 MAD ≈ 27 778 €
4 615 MAD/m²

AL KAWTAR 4 SOCIALE WONINGEN

Fes

65.0 m²
Appartement
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
9 724 MAD/m²

Duplex Appartement met Terras en Zwembad - Fès

Fes

617.0 m²
Domio.ma
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Appartement te koop in Fès met uitzicht

Fes

100.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
1 005 281 MAD ≈ 93 082 €
3 881 MAD/m²

Appartement in Al Kaoutar - Fes

Fes

259.0 m²
Appartement
Kopen
733 199 MAD ≈ 67 889 €
5 555 MAD/m²

Ruim Appartement in Strategische Locatie Fès | Domio.ma

Fes

132.0 m²
Appartement
Kopen
300 000 MAD ≈ 27 778 €
4 839 MAD/m²

ASSAKINA 5 - Sociale Woningen

Fes

62.0 m²
Appartement
Kopen
300 000 MAD ≈ 27 778 €
4 615 MAD/m²

AL KAOUTAR 1 - Sociale Woningen

Fes

65.0 m²
Appartement
Kopen
300 000 MAD ≈ 27 778 €
4 545 MAD/m²

Al Kaoutar Appartementen in Fes | Domio.ma

Fes

66.0 m²
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

RUIM APPARTEMENT IN FES MET STRATEGISCHE LOCATIE

Fes

Appartement
Kopen
300 000 MAD ≈ 27 778 €
4 054 MAD/m²

Ruime Appartementen in Strategische Locatie Fes | Domio.ma

Fes

74.0 m²
Appartement
Kopen
288 000 MAD ≈ 26 667 €
4 800 MAD/m²

Ruim Appartement in Strategische Locatie Fes | Domio.ma

Fes

60.0 m²
Appartement
Kopen
300 000 MAD ≈ 27 778 €
4 348 MAD/m²

ASSAFAE 2 Sociale Woningen

Fes

69.0 m²
Appartement
Kopen
2 032 000 MAD ≈ 188 148 €
8 000 MAD/m²

Appartement te koop in Champ de Course, Fès

Fes

254.0 m²
Appartement
Kopen
1 205 000 MAD ≈ 111 574 €
12 957 MAD/m²

Appartement te koop in Fès, Ain Chekef met balkon

Fes

93.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Appartement te koop nabij de renbaan

Fes

180.0 m²
4 Kamers

1-24 van 74 woningen

Appartement te koop in Fes

Appartementen kopen in Fes: een lokale kijk op de vastgoedmarkt De levendige stad Fes biedt een divers scala aan appartementkeuzes, van traditionele woningen in de medina tot moderne units in nieuwe buurten. Als een van de oudste keizerlijke steden van Marokko, combineert Fes een rijke geschiedenis met groeiende moderne ontwikkelingen. Degenen die overwegen een appartement in Fes te kopen, kunnen rekenen op prijsklassen tussen 7.000 en 13.000 MAD/m², afhankelijk van de wijk en het type accommodatie.

Waarom een appartement kopen in Fes?

Populaire wijken voor appartementaankopen De wijk Ville Nouvelle is bijzonder aantrekkelijk voor kopers met zijn westerse infrastructuur en moderne voorzieningen. Hier variëren de vierkantemeterprijzen van 8.000 tot 12.000 MAD, en de buurt biedt een scala aan cafés, winkels en goede verbindingen met openbaar vervoer. Appartementen te koop in deze buurt zijn vaak ruimer en beschikken over moderne afwerkingen, wat ze ideaal maakt voor gezinnen en professionals.

Beste wijken voor een appartement te koop in Fes

Voor een meer historische setting, bieden de appartementen in de medina van Fes een authentiek gevoel van de stad. Hoewel de prijzen hier iets lager kunnen liggen, rond 7.000 tot 10.000 MAD/m², vragen deze panden vaak om wat renovatiewerk. Deze investeringen kunnen op de lange termijn echter aantrekkelijk zijn vanwege het toeristische potentieel van de medina. Kopers die geïnteresseerd zijn in een meer landelijke omgeving, kunnen kijken naar nabijgelegen steden zoals Meknes.