domio.ma

Appartement met grote terras en zwembad

Marrakech
1 450 000 MAD
≈ 134 259 €
10 357 MAD/m²
2 Kamers
140.0
2 Badkamers
1 Verdieping

Over deze woning

Ontdek dit prachtige appartement in Marrakech, ideaal voor wie op zoek is naar comfort en luxe. Geniet van een ruime woonkamer, twee badkamers en een grote terras met uitzicht op de tuin en het zwembad. Dit appartement biedt een moderne, volledig uitgeruste keuken en is voorzien van airconditioning en verwarming. Een conciërge zorgt voor extra veiligheid en gemak. Een perfecte keuze voor zowel permanente bewoning als vakantieverblijf.

Marktinzicht

49% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 10,357 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
18,964 20,188

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
1 450 000 MAD
≈ 134 259 €
Oppervlakte 140.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Verdieping 1
Locatie Marrakech
Referentie DOM-02624
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
7 339 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
116 350 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
1 566 350 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-02624
Bekeken 50
Gepubliceerd op 16/02/2026

1 450 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)