domio.ma

Appartement kopen in Marrakech — vanaf 300.000 MAD

Gem. prijs per m²: 20 188 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
4 320 000 MAD ≈ 400 000 €
22 737 MAD/m²

Appartement Houseos in Prestigieuze Residentie

Marrakech, Agdal

190.0 m²
Appartement
Kopen
3 456 000 MAD ≈ 320 000 €
15 709 MAD/m²

Prachtig Duplex Appartement met Terras in Palmeraie

Marrakech, Palmeraie

220.0 m²
Appartement
Kopen
414 700 MAD ≈ 38 398 €
14 811 MAD/m²

RESIDENTIE CHAYMAE II

Marrakech

28.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
2 000 000 MAD ≈ 185 185 €
13 333 MAD/m²

Duplex Appartement in Marrakech met Garage

Marrakech

150.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
3 300 000 MAD ≈ 305 556 €
14 410 MAD/m²

Duplex Appartement met Prachtige Afwerking in Marrakech

Marrakech, Gueliz

229.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 050 000 MAD ≈ 189 815 €
23 837 MAD/m²

Appartement met Uitzicht op Golf en Atlasgebergte

Marrakech

86.0 m²
2 Kamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
1 100 000 MAD ≈ 101 852 €
11 579 MAD/m²

Mooi Appartement met Terras in Marrakech

Marrakech

95.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
433 875 MAD ≈ 40 174 €
11 726 MAD/m²

Appartement in Moderne Architectuur met Tuin

Marrakech

37.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
8 316 000 MAD ≈ 770 000 €
25 200 MAD/m²

Appartement Moderna

Marrakech, Agdal

330.0 m²
Appartement
Kopen
300 000 MAD ≈ 27 778 €
5 000 MAD/m²

Appartement in Marrakech met moderne architectuur

Marrakech

60.0 m²
6 Kamers
Appartement
Kopen
371 700 MAD ≈ 34 417 €
3 150 MAD/m²

MIMOSA III TR2

Marrakech

118.0 m²
Appartement
Kopen
404 000 MAD ≈ 37 407 €
5 611 MAD/m²

Appartement met moderne architectuur in Marrakech

Marrakech

72.0 m²
Appartement
Kopen
355 555 MAD ≈ 32 922 €
4 871 MAD/m²

Appartement in de residentie Chaymae Marrakech

Marrakech

73.0 m²
Appartement
Kopen
438 240 MAD ≈ 40 578 €
6 848 MAD/m²

Moderne Appartement met Gemeenschappelijk Tuin in Marrakech

Marrakech

64.0 m²
Appartement
Kopen
535 350 MAD ≈ 49 569 €
4 696 MAD/m²

Appartement in de Residentie Chaymae Marrakech

Marrakech

114.0 m²
Appartement
Kopen
349 600 MAD ≈ 32 370 €
6 723 MAD/m²

Appartement in Marrakech met moderne architectuur

Marrakech

52.0 m²
Appartement
Kopen
722 000 MAD ≈ 66 852 €
4 272 MAD/m²

RIAD AL BAHIA - Luxe Appartement in Marrakech | Domio.ma

Marrakech

169.0 m²
Appartement
Kopen
769 999 MAD ≈ 71 296 €
3 500 MAD/m²

RIAD TENSIFT

Marrakech

220.0 m²
Appartement
Kopen
638 270 MAD ≈ 59 099 €
3 240 MAD/m²

RIAD AL BAHJA II in het hart van Marrakech | Domio.ma

Marrakech

197.0 m²
Appartement
Kopen
736 000 MAD ≈ 68 148 €
4 182 MAD/m²

RIAD AZZOHOUR in Marrakech met moderne architectuur

Marrakech

176.0 m²
Appartement
Kopen
632 808 MAD ≈ 58 593 €
3 245 MAD/m²

Appartement met moderne architectuur in Marrakech

Marrakech

195.0 m²
Appartement
Kopen
634 808 MAD ≈ 58 779 €
3 190 MAD/m²

RIAD EL YASMINE I

Marrakech

199.0 m²
Appartement
Kopen
647 763 MAD ≈ 59 978 €
3 999 MAD/m²

RIAD AL BADIA - Luxe Appartement in Marrakech

Marrakech

162.0 m²
Appartement
Kopen
615 458 MAD ≈ 56 987 €
3 256 MAD/m²

Riant Appartement met Moderne Architectuur in Marrakech

Marrakech

189.0 m²

25-48 van 154 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Bab Doukkala 31 435 MAD/m² 0
Gueliz 27 986 MAD/m² 13
Agdal 21 182 MAD/m² 12
Semlalia 12 546 MAD/m² 3
Hivernage 35 116 MAD/m² 26
Palmeraie 27 278 MAD/m² 14
Targa 11 712 MAD/m² 2
Amelkis 24 033 MAD/m² 3
Medina 38 198 MAD/m² 0
Route de Ourika 22 454 MAD/m² 0

Appartement te koop in Marrakech

Appartementen kopen in Marrakech: een gedetailleerd overzicht Marrakech heeft zich ontwikkeld tot een dynamisch middelpunt voor vastgoedinvesteerders en liefhebbers van culturele diversiteit. De stad biedt een breed scala aan appartementen, variërend van luxe penthouses in de chique wijk Hivernage tot meer betaalbare opties in Gueliz, die vooral geliefd is bij jonge professionals. Appartementen in Marrakech variëren sterk in prijs, met tarieven tussen 10.000 en 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en het type gebouw.

Waarom een appartement kopen in Marrakech?

Populaire wijken voor aankoop Gueliz is het moderne centrum van Marrakech en biedt een aantrekkelijke mix van winkels, cafés en culturele voorzieningen. Appartementen hier zijn populair bij zowel lokale bewoners als expats, met prijzen die beginnen rond de 12.000 MAD/m². In tegenstelling daarmee biedt de wijk Hivernage luxueuze appartementengebouwen met voorzieningen zoals zwembaden en fitnessruimtes, hier liggen de prijzen vaak boven de 20.000 MAD/m². Voor degenen die een rustiger omgeving wensen, biedt de wijk Targa ruime appartementen in een residentiële sfeer, met prijsranges van 11.000 tot 18.000 MAD/m².