domio.ma

Appartement Major - Oase van Rust in Majorelle

Marrakech
3 564 000 MAD
≈ 330 000 €
34 269 MAD/m²
0 Kamers
104.0
Badkamers

Over deze woning

Gelegen in het prestigieuze Majorelle district, op enkele stappen van de Jardin Majorelle, biedt dit prachtige appartement een unieke levensstijl in Marrakech. De strategische locatie combineert rust met nabijheid van winkels en toegang tot iconische plekken van de stad. Volledig gerenoveerd met hoogwaardige afwerkingen, biedt het moderne comfort en een verfijnde stijl. Verkrijgbaar gemeubileerd of ongemeubileerd, ideaal voor directe bewoning of snelle verhuur, zonder renovaties. De goed onderhouden en beveiligde residentie heeft een privéparkeerplaats. Met een slim ontwerp en een gewilde locatie, is dit een zeldzame kans in Majorelle, perfect voor zowel een hoofdverblijf als een verhuurproject met groot potentieel. Dit appartement is een eersteklas investering in Marrakech.

Marktinzicht

70% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 34,269 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
18,964 20,188

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
3 564 000 MAD
≈ 330 000 €
Oppervlakte 104.0 m²
Kamers 0
Badkamers
Locatie Marrakech
Referentie DOM-08990
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
18 038 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
275 957 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
3 839 957 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-08990
Bekeken 84
Gepubliceerd op 07/03/2026

3 564 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)