domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Mooi Appartement met Terras in Marrakech

Marrakech
1 100 000 MAD
≈ 101 852 €
11 579 MAD/m²
2 Kamers
95.0
2 Badkamers

Over deze woning

Dit prachtige appartement op de eerste verdieping beschikt over een gezellige woonkamer met een open haard, twee badkamers, een terras en centrale airconditioning. Daarnaast is er ook een parkeerplaats beschikbaar.

Marktinzicht

43% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 11,579 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
18,964 20,188

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
1 100 000 MAD
≈ 101 852 €
Oppervlakte 95.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Locatie Marrakech
Referentie DOM-05209
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
5 567 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
89 925 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
1 189 925 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-05209
Bekeken 64
Gepubliceerd op 21/02/2026

1 100 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)