domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Appartement in Bouznika met Zwembaden en Balkon

Mohammedia
2 600 000 MAD
≈ 240 741 €
16 352 MAD/m²
3 Kamers
159.0
1 Badkamers
1 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit mooie appartement op de eerste verdieping ligt in een rustige, gesloten residentie met twee zwembaden en biedt parkeergelegenheid. Het is volledig uitgerust met een moderne keuken en een balkon.

Marktinzicht

10% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 16,352 MAD/m²
Gem. stad 14,876 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
14,227 14,876

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
2 600 000 MAD
≈ 240 741 €
Oppervlakte 159.0 m²
Kamers 3
Badkamers 1
Verdieping 1
Locatie Mohammedia
Referentie DOM-08070
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
13 159 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
203 175 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
2 803 175 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-08070
Bekeken 55
Gepubliceerd op 21/02/2026

2 600 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)