Kopen
+2
Appartement te koop in Nador, rustig en centraal gelegen
Nador
580 000 MAD
≈ 53 704 €
8 286 MAD/m²
2
Kamers
70.0
m²
1
Badkamers
Over deze woning
Te koop, een appartement in Nador, gelegen in een rustige en bekende buurt. Dit appartement biedt een ideale combinatie van comfort en toegankelijkheid, met alle voorzieningen in de nabijheid.
Marktinzicht
26% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
8,286 MAD/m²
Gem. stad
11,170 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
10,834
11,170
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Prijs
580 000 MAD
≈ 53 704 €
Oppervlakte
70.0 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Locatie
Nador
Referentie
DOM-04320
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
49 510
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
629 510
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.
Woningdetails
Referentie
DOM-04320
Bekeken
63
Gepubliceerd op
21/02/2026