domio.ma

Appartement te koop in Nador, rustige buurt

Nador
870 000 MAD
≈ 80 556 €
8 529 MAD/m²
3 Kamers
102.0
2 Badkamers

Over deze woning

Te koop: moderne appartementen in QU AL OMRANE SELOUANE, Nador. Gelegen in een rustige en bekende buurt, dichtbij alle voorzieningen. Perfect voor wie op zoek is naar comfort en gemak.

Marktinzicht

24% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 8,529 MAD/m²
Gem. stad 11,170 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
10,834 11,170

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
870 000 MAD
≈ 80 556 €
Oppervlakte 102.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Locatie Nador
Referentie DOM-04436
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
4 403 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
72 203 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
942 203 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-04436
Bekeken 66
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)