domio.ma

Te koop: Luxe appartement in Haut Agdal Rabat

Agdal, Rabat
6 450 000 MAD
≈ 597 222 €
28 540 MAD/m²
2 Kamers
226.0
2 Badkamers

Over deze woning

Ontdek dit prachtige appartement in het gewilde Haut Agdal, Rabat. Dit unieke pand biedt een rustige omgeving, dicht bij het stadscentrum, openbaar vervoer en groenvoorzieningen. Gelegen in een goed onderhouden gebouw met lift, biedt het appartement hoogwaardige voorzieningen en optimaal comfort. De ruime en lichte woonkamer heeft een gezellige open haard, er is een elegante eetkamer en een moderne, volledig uitgeruste open keuken. Het appartement beschikt over centrale verwarming en airconditioning, elektrische rolluiken en dubbele beglazing. Dit is de perfecte woning voor een hoofdverblijf of een prestigieuze vastgoedinvestering in Rabat. Mis deze zeldzame kans niet.

Marktinzicht

27% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 28,540 MAD/m²
Gem. wijk 22,401 MAD/m²
Gem. stad 15,985 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
22,306 22,423

Wijken in Rabat

Over MAD/m² woningen
Souissi 12,369 339
Hay Riad 18,022 397
Hassan 19,337 198
Agdal 22,401 914

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 8.5/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
6 450 000 MAD
≈ 597 222 €
Oppervlakte 226.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-10149
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
32 645 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
493 850 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
6 943 850 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-10149
Bekeken 64
Gepubliceerd op 11/04/2026

6 450 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)