domio.ma

Appartement te koop in Rabat Hay Riad

Hay Riad, Rabat
2 000 000 MAD
≈ 185 185 €
18 868 MAD/m²
2 Kamers
106.0
2 Badkamers

Over deze woning

Dit nieuwe appartement in Hay Riad, Rabat, is nog nooit bewoond. Gelegen op de 6e verdieping van een gebouw met garage en lift, biedt het een prachtig uitzicht vanaf het ruime balkon en is het uitgerust met een moderne keuken.

Marktinzicht

5% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 18,868 MAD/m²
Gem. wijk 18,022 MAD/m²
Gem. stad 15,985 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
17,848 18,113

Wijken in Rabat

Over MAD/m² woningen
Souissi 12,369 339
Hay Riad 18,022 397
Hassan 19,337 198
Agdal 22,401 914

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 8.2/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
2 000 000 MAD
≈ 185 185 €
Oppervlakte 106.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-04213
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
10 122 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
157 875 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
2 157 875 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-04213
Bekeken 123
Gepubliceerd op 16/02/2026

2 000 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)