domio.ma

Te koop in Rabat Hay Riad, Luxe Villa met Tuin

Hay Riad, Rabat
8 500 000 MAD
≈ 787 037 €
13 077 MAD/m²
6 Kamers
650.0
2 Badkamers

Over deze woning

Gelegen in de gewilde wijk Hay Riad, bieden wij deze prachtige villa aan met een ruime tuin. De villa beschikt over verschillende salons en slaapkamers, perfect voor een gezin. Geniet van comfort en stijl in een rustige omgeving.

Marktinzicht

27% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 13,077 MAD/m²
Gem. wijk 18,022 MAD/m²
Gem. stad 15,985 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
17,848 18,113

Wijken in Rabat

Over MAD/m² woningen
Souissi 12,369 339
Hay Riad 18,022 397
Hassan 19,337 198
Agdal 22,401 914

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 8.2/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Verifieer bij Conservation Fonciere

Kenmerken

Tuin

Woningdetails

Type Appartement
Transactie Kopen
Prijs
8 500 000 MAD
≈ 787 037 €
Oppervlakte 650.0 m²
Kamers 6
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-04232
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
43 020 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
648 625 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
9 148 625 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-04232
Bekeken 106
Gepubliceerd op 16/02/2026

8 500 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)