Kopen
+6
Te koop Appartement in Salé met uitzicht
Salé
5 500 000 MAD
≈ 509 259 €
23 404 MAD/m²
2
Kamers
235.0
m²
2
Badkamers
Over deze woning
AYKANA vastgoedkantoren biedt een prachtig appartement aan in Salé, gelegen op de eerste verdieping zonder directe buren. Dit appartement beschikt over een ruime triple woonkamer, een gastenbadkamer, een keuken en een hoofdslaapkamer met inloopkast en eigen badkamer. Twee andere slaapkamers delen een badkamer. Daarnaast zijn er een berging en twee parkeerplaatsen beschikbaar.
Marktinzicht
77% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
23,404 MAD/m²
Gem. stad
13,252 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
13,252
13,402
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Prijs
5 500 000 MAD
≈ 509 259 €
Oppervlakte
235.0 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Locatie
Salé
Referentie
DOM-01999
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
422 125
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
5 922 125
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.
Woningdetails
Referentie
DOM-01999
Bekeken
37
Gepubliceerd op
16/02/2026