domio.ma

Duplex – Malabata

Malabata, Tanger
4 350 000 MAD
≈ 402 778 €
25 291 MAD/m²
2 Kamers
172.0
2 Badkamers

Over deze woning

Dit prachtige duplex is hooggelegen en biedt een schitterend uitzicht op de zee. Gelegen op de 16e verdieping van een recent gebouwd gebouw met de meest hoogwaardige materialen, heeft deze duplex een oppervlakte van 172m², waarvan 37m² is gewijd aan terrassen met grote raampartijen die zorgen voor een overvloed aan licht. Het appartement beschikt over twee slaapkamers en een mooie badkamer op de bovenverdieping. Op de eerste verdieping geniet je van een ruime woonkamer met twee terrassen, een volledig uitgeruste keuken, een praktische wasruimte en een gastentoilet met een Italiaanse douche. Daarnaast is er een toegewezen parkeerplaats in de garage.

Marktinzicht

9% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 25,291 MAD/m²
Gem. wijk 23,201 MAD/m²
Gem. stad 18,961 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
22,606 23,406

Wijken in Tanger

Over MAD/m² woningen
Mesnana 7,460 12
Charf 13,404 46
Achakar 13,474 18
Centrum 17,060 237
Iberia 17,912 59
Boukhalef 20,943 16
Malabata 23,201 190
Marshan 32,889 16

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 8.0/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
4 350 000 MAD
≈ 402 778 €
Oppervlakte 172.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Locatie Tanger
Referentie DOM-00172
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
22 016 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
335 300 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
4 685 300 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-00172
Bekeken 108
Gepubliceerd op 14/02/2026

4 350 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)