domio.ma

Uitzonderlijk appartement – Complexe Hassani

Tanger
1 300 000 MAD
≈ 120 370 €
13 000 MAD/m²
3 Kamers
100.0
1 Badkamers

Over deze woning

<p>Dit appartement van 100 m², gelegen op de achtste verdieping van een goed onderhouden residentie, biedt een moderne en veilige levensstijl. De residentie beschikt over een parkeerplaats, bewakingscamera's en twee beveiligingsagenten (één overdag en één 's nachts). Een moderne lift bedient de verdiepingen, wat zorgt voor een praktische en comfortabele toegang.</p><p>De ingang van het appartement leidt naar een ingerichte hal die uitkomt op een ruime en lichte woonkamer, perfect om te ontspannen of gasten te ontvangen. Het appartement bestaat uit drie slaapkamers: twee kinderkamers, elk met ingebouwde kasten, en een ouderslaapkamer met een eigen kleedkamer. Een functionele en goed ingedeelde badkamer completeert de ruimte.</p><p>Het echte pluspunt van dit appartement is de moderne keuken, volledig gerenoveerd door de eigenaar. Geopend naar een gezellige woonkamer, biedt deze glazen keuken een uitzonderlijk panoramisch uitzicht, hetzelfde als dat van het grote terras. Zeer ruim, is het uitgerust met tal van kasten en opbergruimtes, die functionaliteit en design combineren.</p><p>Het terras is een waar toevluchtsoord. Gelegen op de achtste verdieping, biedt het een adembenemend uitzicht op de omgeving, waardoor je kunt genieten van spectaculaire zonsondergangen of gewoon het vrije uitzicht kunt waarderen. Deze buitenruimte is ideaal voor ontspannende momenten in de open lucht, of het nu met familie of vrienden is.</p><p>De parketvloer, aanwezig in alle hoofdruimtes, voegt een vleugje elegantie en comfort toe, terwijl geschikte bekledingen de badkamer en het terras bedekken voor een betere duurzaamheid. Dit appartement combineert perfect moderniteit, praktisch nut en een uitzonderlijk uitzicht.</p>

Marktinzicht

31% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 13,000 MAD/m²
Gem. stad 18,961 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
18,493 19,042

Wijken in Tanger

Over MAD/m² woningen
Mesnana 7,460 12
Charf 13,404 46
Achakar 13,474 18
Centrum 17,060 237
Iberia 17,912 59
Boukhalef 20,943 16
Malabata 23,201 190
Marshan 32,889 16

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Verifieer bij Conservation Fonciere

Woningdetails

Type Appartement
Transactie Kopen
Prijs
1 300 000 MAD
≈ 120 370 €
Oppervlakte 100.0 m²
Kamers 3
Badkamers 1
Locatie Tanger
Referentie DOM-00194
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Tanger

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
6 580 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
105 025 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
1 405 025 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-00194
Bekeken 59
Gepubliceerd op 14/02/2026

1 300 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)