Kopen
+2
Nieuwbouw Appartement met Tuin en Zwembad in Tanger
Tanger
4 200 000 MAD
≈ 388 889 €
46 667 MAD/m²
—
Kamers
90.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
Dit prachtige nieuwbouw appartement in Tanger biedt een ideale combinatie van luxe en comfort. Geniet van de ruime tuin en het verfrissende zwembad. Perfect voor een ontspannen levensstijl.
Marktinzicht
146% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
46,667 MAD/m²
Gem. stad
18,961 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
18,493
19,042
Wijken in Tanger
| Over | MAD/m² | woningen |
|---|---|---|
| Mesnana | 7,460 | 12 |
| Charf | 13,404 | 46 |
| Achakar | 13,474 | 18 |
| Centrum | 17,060 | 238 |
| Iberia | 17,912 | 61 |
| Boukhalef | 20,943 | 16 |
| Malabata | 23,201 | 198 |
| Marshan | 32,889 | 16 |
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Prijs
4 200 000 MAD
≈ 388 889 €
Oppervlakte
90.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie
Tanger
Referentie
DOM-09675
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
323 975
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
4 523 975
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.