domio.ma

Appartement kopen in Tanger met beveiliging

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
1 700 000 MAD ≈ 157 407 €

Prachtig appartement in Tanger met Zeezicht

Tanger

3 Badkamers
Appartement
Kopen
3 000 000 MAD ≈ 277 778 €
23 256 MAD/m²

Prachtig appartement met panoramisch zeezicht in Tanger

Tanger, Malabata

129.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 960 000 MAD ≈ 459 259 €
23 507 MAD/m²

Te koop, luxe appartement in Malabata Tanger

Tanger, Malabata

211.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
4 000 000 MAD ≈ 370 370 €
18 182 MAD/m²

Prachtig Appartement met Groot Terras in Tanger

Tanger, Malabata

220.0 m²
2 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
17 073 MAD/m²

Luxe Appartement te Koop in Playa Tanger

Tanger, Malabata

205.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 296 000 MAD ≈ 212 593 €
14 000 MAD/m²

Ruim Appartement in Veilig Wijk Administratif Tanger

Tanger, Malabata

164.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 700 000 MAD ≈ 435 185 €
25 134 MAD/m²

Luxueus Appartement te Koop in Malabata Tanger

Tanger, Malabata

187.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
2 950 000 MAD ≈ 273 148 €
35 976 MAD/m²

Appartement met Uitzicht op de Middellandse Zee in Tanger

Tanger, Malabata

82.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 920 000 MAD ≈ 270 370 €
44 242 MAD/m²

Nieuw Appartement met Panoramisch Uitzicht in Tanger

Tanger, Malabata

66.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
4 100 000 MAD ≈ 379 630 €
17 083 MAD/m²

Luxueus Appartement met Zeezicht in Tanger

Tanger, Malabata

240.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 950 000 MAD ≈ 273 148 €
26 818 MAD/m²

Luxueus Appartement met Zeezicht in Malabata

Tanger, Malabata

110.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 300 000 MAD ≈ 120 370 €
10 569 MAD/m²

Prachtig Appartement in het Hart van Tanger

Tanger, Centrum

123.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
52 083 MAD/m²

Prachtig Appartement met Zeezicht in Tanger

Tanger, Malabata

96.0 m²
2 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
455 000 MAD ≈ 42 130 €
13 000 MAD/m²

MODERNE APPARTEMENTEN TE KOOP IN TANGER

Tanger

35.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
780 000 MAD ≈ 72 222 €
13 000 MAD/m²

MODERNE APPARTEMENT IN TANGER MET ZWEMBAD

Tanger

60.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 599 000 MAD ≈ 148 056 €
13 000 MAD/m²

MODERNE APPARTEMENTEN TE KOOP IN TANGER

Tanger

123.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
19 084 MAD/m²

Prachtig appartement te koop in Iberia

Tanger, Iberia

131.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 800 000 MAD ≈ 166 667 €
13 333 MAD/m²

Mooi appartement te koop in administratief district

Tanger, Centrum

135.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 150 000 MAD ≈ 199 074 €
23 889 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN HARTJE TANGER

Tanger, Centrum

90.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 300 000 MAD ≈ 398 148 €
19 545 MAD/m²

Gestoffeerd Penthouse Appartement te Koop

Tanger, Centrum

220.0 m²
1 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
3 096 000 MAD ≈ 286 667 €
12 000 MAD/m²

Luxe Appartement in Tanger met Balcon

Tanger

258.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
1 260 000 MAD ≈ 116 667 €
14 157 MAD/m²

Appartement te koop in Tanger met uitzicht op zee

Tanger

89.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
7 020 000 MAD ≈ 650 000 €
38 571 MAD/m²

Appartement Soleil

Tanger

182.0 m²
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtig appartement te koop in Ibéria, Tanger

Tanger, Iberia

200.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers

73-96 van 102 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 1
Achakar 13 474 MAD/m² 2
Charf 13 404 MAD/m² 3
Mesnana 7 460 MAD/m² 2
Malabata 23 201 MAD/m² 43
Marshan 32 889 MAD/m² 1
Boukhalef 20 943 MAD/m² 6
Iberia 17 912 MAD/m² 11
Centrum 17 060 MAD/m² 52

Appartement te koop in Tanger

Appartementen kopen in Tanger: een gedetailleerde marktverkenning De vastgoedmarkt van Tanger biedt een breed scala aan mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een appartement. Van moderne hoogbouwcomplexen in het stadscentrum tot charmante traditionele panden in de oude medina, de stad heeft voor elk wat wils. Prijzen voor appartementen variëren sterk afhankelijk van de locatie en het type gebouw, met tarieven die beginnen rond de 10.000 MAD/m² in meer betaalbare gebieden en kunnen oplopen tot 20.000 MAD/m² in de meer gewilde wijken.

Waarom een appartement kopen in Tanger?

Populaire buurten voor kopers Een van de meest gewilde buurten in Tanger is de wijk Malabata. Deze regio heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een modern en levendig gebied, met meerdere nieuwbouwprojecten die luxe appartementen aanbieden tegen prijzen van 15.000 tot 22.000 MAD/m². De nabijheid van de zee en het uitzicht over de baai van Tanger maken dit een aantrekkelijke locatie voor zowel lokale als internationale kopers. Voor diegenen die overwegen om te investeren, biedt de wijk ook aantrekkelijke huurinkomsten met een gemiddeld rendement van 5%.