domio.ma

Appartement kopen in Tanger — tot 500.000 MAD

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtig Appartement in Tanger (Complexe Paraiso)

Tanger

138.0 m²
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

LUXURY NORTH, Luxe Appartement in Hart van Tanger

Tanger

121.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Appartement te koop in Tanger met zeezicht

Tanger

19102256.0 m²
4 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Appartement te koop in Tanger met uitzicht op zee

Tanger

103.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
10 000 MAD ≈ 926 €
85 MAD/m²

Moderne Appartement met Balkon in Tanger

Tanger

118.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
5 500 MAD ≈ 509 €
104 MAD/m²

Mooie Appartement met Tuin en Terras in Tanger

Tanger

53.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
7 500 MAD ≈ 694 €

Te koop: Modern appartement in Tanger met garage

Tanger

1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
7 500 MAD ≈ 694 €
107 MAD/m²

Modern Appartement in het Hart van Tanger

Tanger

70.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
7 000 MAD ≈ 648 €
92 MAD/m²

Appartement met Terras en Garage in Tanger

Tanger

76.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
10 000 MAD ≈ 926 €
111 MAD/m²

Te koop: Prachtig appartement in Tanger

Tanger

90.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
15 000 MAD ≈ 1 389 €
103 MAD/m²

Appartement met Tuin en Zwembad in Tanger

Tanger

146.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
25 000 MAD ≈ 2 315 €
139 MAD/m²

Appartement met Tuin en Zwembad in Tanger

Tanger

180.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
14 500 MAD ≈ 1 343 €
120 MAD/m²

Appartement met Balkon en Garage in Tanger

Tanger

121.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
455 000 MAD ≈ 42 130 €
13 000 MAD/m²

MODERNE APPARTEMENTEN TE KOOP IN TANGER

Tanger

35.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Appartement Victoria

Tanger

260.0 m²
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Appartement Amanda

Tanger

139.0 m²
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtig appartement te koop in Ibéria, Tanger

Tanger, Iberia

200.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Prestigeproject – Stadscentrum

Tanger, Malabata

129.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Luminos appartement – Val Fleury

Tanger, Aida

100.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Exclusieve premium appartementen – Malabata Hills

Tanger, Malabata

149.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Exclusieve premium appartementen – Malabata Hills

Tanger, Malabata

6.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
14 000 MAD ≈ 1 296 €
97 MAD/m²

APPARTEMENTEN TE KOOP IN TANJA BALIA

Tanger, Malabata

144.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
12 000 MAD ≈ 1 111 €
120 MAD/m²

Nieuw Appartement - Centrum

Tanger, Centrum

100.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
350 000 MAD ≈ 32 407 €
6 250 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN TANJA BALIA

Tanger, Centrum

56.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 1
Achakar 13 474 MAD/m² 2
Charf 13 404 MAD/m² 3
Mesnana 7 460 MAD/m² 2
Malabata 23 201 MAD/m² 43
Marshan 32 889 MAD/m² 1
Boukhalef 20 943 MAD/m² 6
Iberia 17 912 MAD/m² 11
Centrum 17 060 MAD/m² 52

Appartement te koop in Tanger

Appartementen kopen in Tanger: een gedetailleerde marktverkenning De vastgoedmarkt van Tanger biedt een breed scala aan mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een appartement. Van moderne hoogbouwcomplexen in het stadscentrum tot charmante traditionele panden in de oude medina, de stad heeft voor elk wat wils. Prijzen voor appartementen variëren sterk afhankelijk van de locatie en het type gebouw, met tarieven die beginnen rond de 10.000 MAD/m² in meer betaalbare gebieden en kunnen oplopen tot 20.000 MAD/m² in de meer gewilde wijken.

Waarom een appartement kopen in Tanger?

Populaire buurten voor kopers Een van de meest gewilde buurten in Tanger is de wijk Malabata. Deze regio heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een modern en levendig gebied, met meerdere nieuwbouwprojecten die luxe appartementen aanbieden tegen prijzen van 15.000 tot 22.000 MAD/m². De nabijheid van de zee en het uitzicht over de baai van Tanger maken dit een aantrekkelijke locatie voor zowel lokale als internationale kopers. Voor diegenen die overwegen om te investeren, biedt de wijk ook aantrekkelijke huurinkomsten met een gemiddeld rendement van 5%.

Beste wijken voor een appartement te koop in Tanger