domio.ma

Appartement kopen in Tanger

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
1 700 000 MAD ≈ 157 407 €
19 318 MAD/m²

Appartement te koop in Mershan met terras en garage

Tanger, Centrum

88.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
920 000 MAD ≈ 85 185 €
10 000 MAD/m²

Appartement te koop in Tanger met balkon in Castilla

Tanger, Centrum

92.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
920 000 MAD ≈ 85 185 €
10 000 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN TANGER MET UITZICHT EN BALCON

Tanger, Centrum

92.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
2 900 000 MAD ≈ 268 519 €
14 500 MAD/m²

Appartement in het Centrum van Tanger te Koop

Tanger, Centrum

200.0 m²
5 Kamers
Appartement
Kopen
2 150 000 MAD ≈ 199 074 €
24 713 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP MET GARAGE NABIJ HILTON

Tanger, Centrum

87.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
2 150 000 MAD ≈ 199 074 €
24 713 MAD/m²

Appartement te koop met garage nabij Hilton

Tanger, Centrum

87.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
62 500 MAD/m²

Prachtig appartement in Tanger met uitzicht op zee

Tanger

128.0 m²
16 Kamers
5 Badkamers
Appartement
Kopen
2 100 000 MAD ≈ 194 444 €
22 105 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP AAN DE AVENUE MOHAMED VI

Tanger, Centrum

95.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
950 000 MAD ≈ 87 963 €
0 MAD/m²

Appartement te koop in Tanger met uitzicht op zee

Tanger

89914124.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
550 000 MAD ≈ 50 926 €
0 MAD/m²

Appartement te koop in Tanger met zeezicht

Tanger

2271155.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
850 000 MAD ≈ 78 704 €
0 MAD/m²

Appartement te koop in Tanger met zeezicht

Tanger

19482268.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
670 000 MAD ≈ 62 037 €
0 MAD/m²

Appartement te koop met prachtig uitzicht op de zee in Tanger

Tanger

15631880.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
800 000 MAD ≈ 74 074 €
0 MAD/m²

Appartement met Zeezicht in Tanger

Tanger

20552389.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 100 000 MAD ≈ 101 852 €
0 MAD/m²

Charmant appartement met zeezicht in Tanger

Tanger

37511180.0 m²
4 Kamers
Appartement
Kopen
1 000 000 MAD ≈ 92 593 €
0 MAD/m²

Appartement te koop in Tanger met prachtig uitzicht

Tanger

20962354.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 000 000 MAD ≈ 92 593 €
0 MAD/m²

Appartement te koop in Tanger met prachtig uitzicht

Tanger

21392470.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 550 000 MAD ≈ 143 519 €
0 MAD/m²

Appartement te koop in Tanger met uitzicht op zee

Tanger

21432488.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
1 250 000 MAD ≈ 115 741 €
0 MAD/m²

Appartement te koop in het hart van Tanger

Tanger

21402490.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
830 000 MAD ≈ 76 852 €
0 MAD/m²

Appartement te koop met prachtig uitzicht in Tanger