domio.ma

Ruim kantoor te huur aan de Avenue Moukawama

Agadir
10 000 MAD
≈ 926 €
86 MAD/m²
/maand
Kamers
116.0
Badkamers

Over deze woning

Te huur: een ruim kantoor van 116 m2 aan de Avenue Moukawama. Dit moderne, ruime kantoor is perfect gelegen in Agadir en biedt een ideale werkomgeving voor uw projecten! Gelegen op de derde verdieping van een goed onderhouden gebouw, nabij winkels, restaurants en openbaar vervoer. Dit kantoor heeft een grote open ruimte, twee afgesloten kantoren voor meer privacy, en een bezoekers-WC, waardoor comfort en functionaliteit zijn gegarandeerd. Ideaal voor zowel start-ups als gevestigde bedrijven met een modulair ontwerp dat een motiverende werkomgeving biedt voor uw team en klanten. Boek nu uw bezoek en ontdek het potentieel van deze ruimte!

Marktinzicht

3% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 86 MAD/m²/mnd
Gem. stad 83 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
81 83

Prijs
10 000 MAD
≈ 926 €
Oppervlakte 116.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Agadir
Referentie DOM-10251
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-10251
Bekeken 52
Gepubliceerd op 11/04/2026
Vergelijken (0)