domio.ma

Te Huur: Kantoorruimte met Beveiliging in Casablanca

Casablanca
25 000 MAD
≈ 2 315 €
167 MAD/m²
/maand
Kamers
150.0
2 Badkamers
7 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de aanbieder. Een kantoorruimte te huur op de Boulevard Zerktouni, gelegen op de 7e verdieping van een beveiligd kantoorgebouw met camera's, twee liften, een terras en een kitchenette. Inclusief een parkeerplaats, ideaal voor een zelfstandig beroep.

Marktinzicht

63% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 167 MAD/m²/mnd
Gem. stad 102 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
102 102

Wijken in Casablanca

Over MAD/m²/mnd woningen
Californie 71 18
Bouskoura 76 31
Bourgogne 90 50
Maarif 95 145
Racine 105 182
Gauthier 107 75
Sidi Maarouf 157 7
Anfa 171 35

Prijs
25 000 MAD
≈ 2 315 €
Oppervlakte 150.0 m²
Kamers
Badkamers 2
Verdieping 7
Locatie Casablanca
Referentie DOM-07239
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-07239
Bekeken 68
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)