domio.ma

Licht kantoor te huur nabij Twin Centre Casablanca

Maarif, Casablanca
7 500 MAD
≈ 694 €
50 MAD/m²
/maand
3 Kamers
150.0
1 Badkamers
5 Verdieping

Over deze woning

Verhuurd wordt een licht kantoor in een gebouw vlakbij het Twin Centre, gelegen in de wijk Maarif. Dit kantoor biedt een ideale werkplek in een centrale en levendige omgeving. Neem contact op voor meer informatie.

Marktinzicht

47% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 50 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 95 MAD/m²/mnd
Gem. stad 102 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
94 95

Wijken in Casablanca

Over MAD/m²/mnd woningen
Californie 71 18
Bouskoura 76 31
Bourgogne 90 50
Maarif 95 145
Racine 105 182
Gauthier 107 75
Sidi Maarouf 157 7
Anfa 171 35

Kenmerken

Garage
Lift

Woningdetails

Type Bedrijfspand
Transactie Huren
Prijs
7 500 MAD
≈ 694 €
Oppervlakte 150.0 m²
Kamers 3
Badkamers 1
Verdieping 5
Locatie Casablanca
Referentie DOM-06066
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-06066
Bekeken 97
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)