Huren
+6
Kantoor Te Huur in het Administratieve Centrum van Tétouan
Tetouan
9 500 MAD
≈ 880 €
123 MAD/m²
/maand
2
Kamers
77.0
m²
2
Badkamers
Over deze woning
Gelegen in het hart van het administratieve centrum van Tétouan, biedt dit kantoor een uitstekende werkruimte met centrale airconditioning, ledverlichting en marmeren vloeren. Ideaal voor bedrijven die een centrale locatie zoeken. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Marktinzicht
61% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
123 MAD/m²/mnd
Gem. stad
76 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
66
96
Wijken in Tetouan
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Cabo Negro | 37 | 7 |
Prijs
9 500 MAD
≈ 880 €
Oppervlakte
77.0 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Locatie
Tetouan
Referentie
DOM-09719
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-09719
Bekeken
54
Gepubliceerd op
06/04/2026