domio.ma

Gecertificeerd Grondstuk van 432m2 in Targa

Targa, Marrakech
1 800 000 MAD
≈ 166 667 €
4 167 MAD/m²
Kamers
432.0
Badkamers

Over deze woning

Dit prachtige perceel in Targa biedt een uitstekende kans voor investeerders en ontwikkelaars. Geniet van een rustige omgeving met een centrale ligging, ideaal voor het bouwen van uw droomhuis.

Marktinzicht

64% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 4,167 MAD/m²
Gem. wijk 11,712 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
11,712 12,646

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 8.8/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
1 800 000 MAD
≈ 166 667 €
Oppervlakte 432.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Marrakech
Referentie DOM-03251
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Targa, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
9 110 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
142 775 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
1 942 775 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-03251
Bekeken 63
Gepubliceerd op 16/02/2026

1 800 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)