domio.ma

Vinitios Perceel

Amelkis, Marrakech
10 800 000 MAD
≈ 1 000 000 €
2 579 MAD/m²
Kamers
4188.0
Badkamers

Over deze woning

Te koop aangeboden, dit perceel van 4.188 m² heeft een zuidelijke oriëntatie, wat zorgt voor constante lichtinval en zonneschijn gedurende de dag. Gelegen in de directe nabijheid van de drie belangrijkste golfbanen van Marrakech, bevindt het zich in een prestigieuze woonwijk, in het hart van een gewilde, dynamische sector met een hoog waardepotentieel. De strategische ligging, de kwalitatieve omgeving en de bijzondere blootstelling maken het een zeldzaam goed voor de ontwikkeling van een residentieel project.

Marktinzicht

89% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 2,579 MAD/m²
Gem. wijk 24,033 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
23,293 24,033

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 9.2/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
10 800 000 MAD
≈ 1 000 000 €
Oppervlakte 4188.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Marrakech
Referentie DOM-00407
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
54 661 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
822 275 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
11 622 275 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-00407
Bekeken 114
Gepubliceerd op 14/02/2026

10 800 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)