domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Te koop: Perceel grond in M'hamid 1 nabij luchthaven

M'hamid, Marrakech
850 000 MAD
≈ 78 704 €
7 522 MAD/m²
Kamers
113.0
Badkamers

Over deze woning

Perceel van 113m2 te koop in M'hamid 1, gelegen op slechts 600 meter van de internationale luchthaven Marrakech Menara. De fundering en gevel zijn al gebouwd.

Marktinzicht

63% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 7,522 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 7.2/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Verifieer bij Conservation Fonciere

Kenmerken

Centrale locatie

Woningdetails

Type Grond
Transactie Kopen
Prijs
850 000 MAD
≈ 78 704 €
Oppervlakte 113.0 m²
Kamers
Badkamers
Type eigendomstitel Eigendomstitel (Titre foncier)
Locatie Marrakech
Referentie DOM-09337
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
4 302 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
70 638 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten