domio.ma

TE KOOP - GROND VOOR VILLA PLAGE DES NATIONS, BOUKNADEL

Salé
2 200 000 MAD
≈ 203 704 €
6 094 MAD/m²
0 Kamers
361.0
Badkamers

Over deze woning

Gelegen in de gewilde wijk Plage des Nations in Bouknadel, Salé, biedt deze grond u de unieke kans om uw droomvilla te bouwen op een uitzonderlijke locatie, op een steenworp afstand van de Atlantische Oceaan en de mooiste adressen in de regio. Het bestemmingsplan staat een bouw op drie niveaus toe: een ondergrondse verdieping, de begane grond en een verdieping, waardoor u een ruime en volledig aanpasbare leefruimte kunt creëren. Bovendien is er toestemming voor een zwembad. Neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging en maak uw droomproject waar in een van de meest gewilde buurten tussen Rabat en Salé.

Marktinzicht

54% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 6,094 MAD/m²
Gem. stad 13,252 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
13,252 13,402

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
2 200 000 MAD
≈ 203 704 €
Oppervlakte 361.0 m²
Kamers 0
Badkamers
Locatie Salé
Referentie DOM-10565
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
11 135 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
172 975 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
2 372 975 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-10565
Bekeken 45
Gepubliceerd op 02/05/2026

2 200 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)