domio.ma

Perceel voor project – Mesnana

Mesnana, Tanger
34 000 000 MAD
≈ 3 148 148 €
6 765 MAD/m²
Kamers
5026.0
Badkamers

Over deze woning

<p>Het is in Mesnana, nabij het grote Stadion, dat uw bureau CENTURY21 Tanger u dit grote perceel aanbiedt, gelegen in een R+5 gebouwzone. Mis deze investeringskans niet!</p>

Marktinzicht

9% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 6,765 MAD/m²
Gem. wijk 7,460 MAD/m²
Gem. stad 18,961 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Apr
May
7,460 7,460

Wijken in Tanger

Over MAD/m² woningen
Mesnana 7,460 12
Charf 13,404 46
Achakar 13,474 18
Centrum 17,060 237
Iberia 17,912 59
Boukhalef 20,943 16
Malabata 23,201 190
Marshan 32,889 16

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 7.5/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Verifieer bij Conservation Fonciere

Woningdetails

Type Grond
Transactie Kopen
Prijs
34 000 000 MAD
≈ 3 148 148 €
Oppervlakte 5026.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Tanger
Referentie DOM-00187
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
172 081 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
2 573 875 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
36 573 875 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-00187
Bekeken 128
Gepubliceerd op 14/02/2026

34 000 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)