domio.ma

Commercieel pand te huur in Casablanca

Casablanca
27 000 MAD
≈ 2 500 €
201 MAD/m²
/maand
Kamers
134.0
1 Badkamers

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit commerciële pand in het levendige Princesses-kwartier van Casablanca is volledig ingericht en biedt een ruime oppervlakte met een grote hoogte onder het plafond. Het beschikt over centrale airconditioning en bewakingscamera's.

Marktinzicht

97% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 201 MAD/m²/mnd
Gem. stad 102 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
102 102

Wijken in Casablanca

Over MAD/m²/mnd woningen
Californie 71 18
Bouskoura 76 31
Bourgogne 90 50
Maarif 95 145
Racine 105 182
Gauthier 107 75
Sidi Maarouf 157 7
Anfa 171 35

Kenmerken

Air conditioning
Beveiliging

Woningdetails

Type Huis
Transactie Huren
Prijs
27 000 MAD
≈ 2 500 €
Oppervlakte 134.0 m²
Kamers
Badkamers 1
Locatie Casablanca
Referentie DOM-06188
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-06188
Bekeken 73
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)