domio.ma

Commercieel Pand te Huren in Oulad Mtaa Témara

Rabat
35 000 MAD
≈ 3 241 €
131 MAD/m²
/maand
Kamers
267.0
Badkamers

Over deze woning

Te huur, een commercieel pand op een ideale locatie in Oulad Mtaa, Témara, in een dynamisch en commercieel potentieel gebied. Ruimtelijk en goed ingedeeld, geschikt voor diverse activiteiten zoals winkel, showroom, professioneel bureau, sportschool of opslag. Goede zichtbaarheid en toegankelijkheid, gelegen in een levendige buurt dicht bij de belangrijkste wegen van Témara.

Marktinzicht

23% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 131 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
35 000 MAD
≈ 3 241 €
Oppervlakte 267.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-04982
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-04982
Bekeken 63
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)