domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Commercieel pand te huur in Rabat

Rabat
50 000 MAD
≈ 4 630 €
179 MAD/m²
/maand
Kamers
280.0
Badkamers

Over deze woning

Huur een commercieel pand op de begane grond met etalage in een groot hall, ideaal voor diverse doeleinden, met een mezzanine beschikbaar.

Marktinzicht

67% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 179 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
50 000 MAD
≈ 4 630 €
Oppervlakte 280.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-08839
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08839
Bekeken 56
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)