domio.ma

Te Huur Kantoorruimte Rabat Hay Riad REF 3862

Hay Riad, Rabat
14 000 MAD
≈ 1 296 €
255 MAD/m²
/maand
2 Kamers
55.0
1 Badkamers

Over deze woning

AYKANA vastgoedagentschap biedt een nieuw kantoor te huur aan in Rabat Hay Riad. Dit mooie kantoor ligt op een hoge verdieping met lift en heeft geen directe buren. Het beschikt over een gezellige ruimte, een semi-geïnstalleerde keuken en een sanitaire ruimte. Prijs: 14.000 MAD. Neem contact op met AYKANA vastgoed in Rabat.

Marktinzicht

124% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 255 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 114 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
112 114

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Kenmerken

Lift
Uitgeruste keuken

Woningdetails

Type Riad
Transactie Huren
Prijs
14 000 MAD
≈ 1 296 €
Oppervlakte 55.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-05243
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-05243
Bekeken 90
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)