domio.ma

Meubeld Studio in Agdal, Rabat

Agdal, Rabat
5 500 MAD
≈ 509 €
157 MAD/m²
/maand
1 Kamers
35.0
1 Badkamers

Over deze woning

Gelegen in Agdal, dit moderne studio op de eerste verdieping van een recent en beveiligd gebouw biedt een gezellige slaapkamer met een zitgedeelte, een eetruimte en een volledig uitgeruste kitchenette. Perfect voor wie op zoek is naar comfort en veiligheid.

Marktinzicht

36% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 157 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
5 500 MAD
≈ 509 €
Oppervlakte 35.0 m²
Kamers 1
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-04255
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-04255
Bekeken 109
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)