domio.ma

Villa Alanos

Fes
59 400 MAD
≈ 5 500 €
50 MAD/m²
/maand
0 Kamers
1200.0
Badkamers

Over deze woning

Gelegen in een groene oase binnen een klein privécomplex van vijf villa's, biedt deze villa een rustige omgeving, weg van de drukte van de route naar Fès en op twintig minuten van het stadscentrum. Het interieur sluit perfect aan bij de natuur en biedt prachtige uitzichten. Het hoofdgebouw beschikt over drie salons en een eetkamer die uitkomen op een ruime terras, een uitgeruste keuken en zes slaapkamers met eigen badkamers. Het gastenverblijf, dicht bij het zwembad en de jacuzzi, heeft een salon en twee slaapkamers, wat het een intieme ruimte maakt voor gasten. Ten slotte is de gerenoveerde oude boerderij met drie slaapkamers ongetwijfeld de favoriete plek voor kinderen.

Marktinzicht

32% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 50 MAD/m²/mnd
Gem. stad 73 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
55 73

Prijs
59 400 MAD
≈ 5 500 €
Oppervlakte 1200.0 m²
Kamers 0
Badkamers
Locatie Fes
Referentie DOM-01016
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech, Fes
Vergelijken (0)