domio.ma

Villa Drissio

Agdal, Marrakech
64 800 MAD
≈ 6 000 €
72 MAD/m²
/maand
0 Kamers
900.0
Badkamers

Over deze woning

Deze prachtig gerenoveerde villa, gelegen op slechts enkele minuten van het toekomstige Morocco Mall en minder dan 10 minuten van het stadscentrum, biedt een rustige, groene en residentiële omgeving, perfect voor een gezinsleven of een luxe verblijf. De villa heeft een prachtig aangelegde tuin en een zwembad, ideaal voor ontspanning in alle privacy. Een conciërge zorgt voor het onderhoud van het zwembad en de tuin, wat zorgt voor een comfortabel dagelijks leven.

Marktinzicht

31% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 72 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 104 MAD/m²/mnd
Gem. stad 124 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
104 111

Wijken in Marrakech

Over MAD/m²/mnd woningen
Targa 52 10
Semlalia 57 4
Palmeraie 77 10
Route de Ourika 91 5
Amelkis 101 23
Agdal 104 12
Hivernage 223 25

Prijs
64 800 MAD
≈ 6 000 €
Oppervlakte 900.0 m²
Kamers 0
Badkamers
Locatie Marrakech
Referentie DOM-10165
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech, Marrakech
Vergelijken (0)