Huren
+17
VILLA BELMARIS
Marrakech
36 180 MAD
≈ 3 350 €
90 MAD/m²
/maand
0
Kamers
400.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
Gelegen op enkele stappen van het strand, biedt deze villa een verfijnde en exclusieve levensstijl. Bij binnenkomst verwelkomt een perfect onderhouden tuin de elegantie en kwaliteit van dit huis. De begane grond beschikt over drie aparte salons, waaronder eentje met een open haard, en een eetkamer gevuld met natuurlijk licht dankzij grote schuifpuien. Een elegante keuken completeert deze verdieping, samen met een ruime suite met privé salon, grote inloopkast en badkamer. Een tweede suite met inloopkast en Italiaanse badkamer vervolledigt de slaapvertrekken. De kelder biedt een zelfstandige ruimte: slaapkamers met inloopkast en Italiaanse badkamer, een grote lichte salon met uitzicht op de buitenruimte, een servicekamer en opslagruimte, met directe toegang tot de tuin. De villa heeft ook een aangrenzend perceel, wat de mogelijkheid biedt om de tuin uit te breiden. Het dakterras biedt een uitzonderlijk uitzicht op de oceaan, op slechts enkele stappen van het water. Een garage voor drie voertuigen maakt deze zeldzame woning compleet, gelegen in de zeer gewilde wijk Les Contrebandiers.
Marktinzicht
28% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
90 MAD/m²/mnd
Gem. stad
124 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
100
124
Wijken in Marrakech
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Targa | 52 | 10 |
| Semlalia | 57 | 4 |
| Palmeraie | 77 | 10 |
| Route de Ourika | 91 | 5 |
| Amelkis | 101 | 23 |
| Agdal | 104 | 12 |
| Hivernage | 223 | 25 |
Prijs
36 180 MAD
≈ 3 350 €
Oppervlakte
400.0 m²
Kamers
0
Badkamers
Locatie
Marrakech
Referentie
DOM-01043
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Locatie
Casablanca, Marrakech
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-01043
Bekeken
67
Gepubliceerd op
15/02/2026