domio.ma

Gemeubelde Villa met Tuin en Zwembad | Domio.ma

Marrakech
38 000 MAD
≈ 3 519 €
127 MAD/m²
/maand
4 Kamers
300.0
4 Badkamers
2 Verdieping

Over deze woning

M2Maroc.com, uw referentie in onroerend goed in Marokko, biedt deze unieke villa aan, gelegen in de prestigieuze golf Almaaden, op 15 minuten van het beroemde plein DJamaa el Fna. Deze villa valt op door haar moderne architectuur en bevindt zich in een residentie met golfbaan en restaurant.

Marktinzicht

Op het wijkgemiddelde
Dit pand 127 MAD/m²/mnd
Gem. stad 124 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
100 124

Wijken in Marrakech

Over MAD/m²/mnd woningen
Targa 52 10
Semlalia 57 4
Palmeraie 77 10
Route de Ourika 91 5
Amelkis 101 23
Agdal 104 12
Hivernage 223 25

Prijs
38 000 MAD
≈ 3 519 €
Oppervlakte 300.0 m²
Kamers 4
Badkamers 4
Verdieping 2
Locatie Marrakech
Referentie DOM-03521
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-03521
Bekeken 55
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)