domio.ma

Villa huren in Marrakech met conciërge

Gem. prijs per m²: 20 188 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Huren
172 800 MAD ≈ 16 000 €
108 MAD/m²
/maand

Villa Mira II met Privézwembad en Uitzicht op het Atlasgebergte

Marrakech

1600.0 m²
Villa
Huren
129 600 MAD ≈ 12 000 €
108 MAD/m²
/maand

Villa Praia II

Marrakech

1200.0 m²
Villa
Huren
18 000 MAD ≈ 1 667 €
72 MAD/m²
/maand

Te Huur Gemeubileerde Villa met Zwembad en Tuin

Marrakech

250.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
21 000 MAD ≈ 1 944 €
76 MAD/m²
/maand

Te huur Villa aan de Golf met Tuin en Zwembad

Marrakech, Agdal

276.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Huren
13 000 MAD ≈ 1 204 €
118 MAD/m²
/maand

Te Huur: Gemeubileerde Villa met Tuin en Zwembad

Marrakech, Palmeraie

110.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
12 000 MAD ≈ 1 111 €
40 MAD/m²
/maand

Te Huur Luxe Villa met Tuin en Terras in Marrakech

Marrakech, Targa

300.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Villa
Huren
14 000 MAD ≈ 1 296 €
33 MAD/m²
/maand

Te Huur Gemeubileerde Villa met Tuin en Zwembad

Marrakech

430.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
69 MAD/m²
/maand

Te huur: Semi-gemeubileerde villa met zwembad in Marrakech

Marrakech

432.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Huren
64 800 MAD ≈ 6 000 €
72 MAD/m²
/maand

Villa Drissio

Marrakech, Agdal

900.0 m²
Villa
Huren
172 800 MAD ≈ 16 000 €
108 MAD/m²
/maand

Villa Mira II met Privé Zwembad en Uitzicht op Atlas

Marrakech

1600.0 m²
Villa
Huren
35 640 MAD ≈ 3 300 €
59 MAD/m²
/maand

Villa Kasimi

Marrakech

600.0 m²
Villa
Huren
49 000 MAD ≈ 4 537 €
13 MAD/m²
/maand

Prachtige Villa met Tuin en Zwembad in Palmeraie

Marrakech, Palmeraie

3900.0 m²
4 Kamers
Domio.ma
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtige Villa met Zwembad en Tuin nabij Marrakech

Marrakech

350.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtige Villa in Luxe 5* Hotel nabij Marrakech

Marrakech, Gueliz

480.0 m²
7 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtige moderne villa met prachtige inrichting

Marrakech, Amelkis

1000.0 m²
8 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtige moderne villa met uitzicht op de Atlasbergen

Marrakech, Amelkis

800.0 m²
6 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtige moderne villa met uitzicht op het meer

Marrakech, Amelkis

600.0 m²
7 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtige Villa met Tuin en Zwembad aan de Ourikaweg

Marrakech

1280.0 m²
11 Kamers
6 Badkamers
Villa
Huren
13 000 MAD ≈ 1 204 €
36 MAD/m²
/maand

Te Huur Gemeubileerde Villa met Tuin en Zwembad | Domio.ma

Marrakech

361.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Huren
27 200 MAD ≈ 2 519 €
91 MAD/m²
/maand

Te Huur Gemeubileerde Villa met Tuin en Zwembad | Domio.ma

Marrakech, Amelkis

300.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Villa
Huren
10 000 MAD ≈ 926 €
33 MAD/m²
/maand

Te Huur Villa met Tuin en Zwembad in Marrakech | Domio.ma

Marrakech, Targa

300.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Huren
25 000 MAD ≈ 2 315 €
69 MAD/m²
/maand

Gemeubelde villa met zwembad en tuin in Marrakech

Marrakech, Amelkis

360.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Huren
40 000 MAD ≈ 3 704 €
47 MAD/m²
/maand

Te huur moderne gemeubileerde villa met zwembad | Domio.ma

Marrakech

850.0 m²
6 Kamers
6 Badkamers
Villa
Huren
17 000 MAD ≈ 1 574 €
49 MAD/m²
/maand

Gemeubelde Villa met Tuin en Zwembad in Marrakech

Marrakech

350.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers

1-24 van 48 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Bab Doukkala 31 435 MAD/m² 0
Gueliz 27 986 MAD/m² 3
Agdal 21 182 MAD/m² 9
Semlalia 12 546 MAD/m² 1
Hivernage 35 116 MAD/m² 0
Palmeraie 27 278 MAD/m² 5
Targa 11 712 MAD/m² 13
Amelkis 24 033 MAD/m² 46
Medina 38 198 MAD/m² 0
Route de Ourika 22 454 MAD/m² 6

Villa te huur in Marrakech

Villa's kopen in Marrakech: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt in Marrakech biedt een scala aan villa's die voldoen aan de uiteenlopende wensen van kopers, van luxueuze vakantieverblijven tot investeringspanden met aanzienlijk rendement. Of je nu de voorkeur geeft aan een rustige villa in de buitenwijken of een moderne woning dicht bij het stadscentrum, Marrakech biedt unieke mogelijkheden. De prijzen variëren aanzienlijk, met tarieven van 12.000 tot 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en voorzieningen.

Waarom een villa kopen in Marrakech?

Populaire wijken voor het kopen van een villa in Marrakech In de wijk Hivernage vind je enkele van de meest prestigieuze villa's van de stad. Deze buurt, bekend om zijn luxe hotels en stijlvolle restaurants, biedt villa's met een prijs tussen 20.000 en 30.000 MAD/m². De nabijheid van het stadscentrum en de beroemde Koutoubia-moskee maken het een gewilde locatie voor kopers die waarde hechten aan prestige en gemak.