Huren
+17
Villa Olympéa
Rabat
59 400 MAD
≈ 5 500 €
99 MAD/m²
/maand
—
Kamers
600.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
Gelegen in de prestigieuze Ambassadeurswijk in Rabat, biedt Villa Olympéa uitzonderlijk comfort, elegantie en privacy. Deze villa is omgeven door een prachtig aangelegde tuin en beschikt over een royale leefruimte, inclusief een semi-olympisch zwembad van 25 meter, een garage voor drie voertuigen en een onafhankelijk paviljoen met keuken en badkamer. Perfect voor wie op zoek is naar een luxe levensstijl.
Marktinzicht
7% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
99 MAD/m²/mnd
Gem. stad
107 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
107
107
Wijken in Rabat
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Hassan | 106 | 128 |
| Hay Riad | 114 | 252 |
| Agdal | 115 | 590 |
| Souissi | 118 | 177 |
Prijs
59 400 MAD
≈ 5 500 €
Oppervlakte
600.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie
Rabat
Referentie
DOM-04404
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Locatie
Marrakech, Rabat
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-04404
Bekeken
57
Gepubliceerd op
21/02/2026