domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Charmante villa in rustige, veilige omgeving

Rabat
18 000 MAD
≈ 1 667 €
69 MAD/m²
/maand
3 Kamers
260.0
Badkamers

Over deze woning

Deze charmante villa is gelegen in een rustige en veilige buurt. Het beschikt over een prachtig tuin, garage, en een comfortabele sfeer. Ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar een ontspannen woonomgeving.

Marktinzicht

35% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 69 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
18 000 MAD
≈ 1 667 €
Oppervlakte 260.0 m²
Kamers 3
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-08590
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08590
Bekeken 69
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)