domio.ma

Gemeubelde Villa in Hay Riad, Rabat

Hay Riad, Rabat
47 000 MAD
≈ 4 352 €
88 MAD/m²
/maand
5 Kamers
532.0
Badkamers

Over deze woning

Deze prachtige gemeubelde villa in Hay Riad biedt een unieke woonervaring met een ruime Europese salon, Marokkaanse salon met haard, eetkamer, een luxe suite met badkamer en kleedkamer, en drie slaapkamers. Geniet van het traditionele hammam, een goed uitgeruste keuken en een mooie tuin met terras.

Marktinzicht

23% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 88 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 114 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
112 114

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
47 000 MAD
≈ 4 352 €
Oppervlakte 532.0 m²
Kamers 5
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-08798
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08798
Bekeken 117
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)