domio.ma

Prachtige villa met zwembad in Illigh

Agadir
13 000 000 MAD
≈ 1 203 704 €
20 668 MAD/m²
4 Kamers
629.0
4 Badkamers

Over deze woning

Te koop: Prachtige villa met zwembad, gelegen in de rustige en gewilde wijk Illigh, Agadir. Deze luxe villa biedt comfort en een uitzonderlijke levensstijl, perfect voor een gezin of als prestigieuze investering. Met ruime woonruimtes, hoogwaardige afwerkingen en een gezellige sfeer is deze villa klaar voor bewoning.

Marktinzicht

45% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 20,668 MAD/m²
Gem. stad 14,267 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
13,438 14,267

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
13 000 000 MAD
≈ 1 203 704 €
Oppervlakte 629.0 m²
Kamers 4
Badkamers 4
Locatie Agadir
Referentie DOM-10201
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
65 796 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
988 375 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
13 988 375 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-10201
Bekeken 54
Gepubliceerd op 11/04/2026

13 000 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)