domio.ma

Ongetitelde Landhuis 30 km van Agadir

Agadir
3 200 000 MAD
≈ 296 296 €
20 000 MAD/m²
3 Kamers
160.0
Badkamers

Over deze woning

Te koop: Ongetitelde landhuis op 30 km ten zuiden van Agadir. Geniet van rust en potentieel in een groene omgeving, perfect voor een tweede woning of investeringsproject. Deze woning biedt een rustige levensstijl, weg van de drukte van de stad. Genereuze buitenruimtes en een functioneel interieur maken het een ideale keuze voor gezinnen of vakantiegangers. Neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging.

Marktinzicht

40% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 20,000 MAD/m²
Gem. stad 14,267 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
13,438 14,267

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
3 200 000 MAD
≈ 296 296 €
Oppervlakte 160.0 m²
Kamers 3
Badkamers
Locatie Agadir
Referentie DOM-10228
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
16 196 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
248 475 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
3 448 475 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-10228
Bekeken 61
Gepubliceerd op 11/04/2026

3 200 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)