Kopen
+17
Villa Tamara
Agadir
16 092 000 MAD
≈ 1 490 000 €
21 746 MAD/m²
0
Kamers
740.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
Gelegen in de rustige en populaire woonwijk Illigh in Agadir, valt villa Tamara op door haar moderne architectuur en royale ruimtes. Omringd door een volwassen tuin met een op het zuiden gerichte zwembad, biedt deze villa een unieke leefervaring.
Marktinzicht
52% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
21,746 MAD/m²
Gem. stad
14,267 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
13,438
14,267
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Prijs
16 092 000 MAD
≈ 1 490 000 €
Oppervlakte
740.0 m²
Kamers
0
Badkamers
Locatie
Agadir
Referentie
DOM-08969
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Locatie
Agadir, Agadir
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
1 221 821
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
17 313 821
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.