domio.ma

Villa kopen in Agadir gemeubileerd

Gem. prijs per m²: 14 267 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
5 500 000 MAD ≈ 509 259 €
12 222 MAD/m²

MOOIE BUNGALOW met zwembad en tuin, Agadir

Agadir

450.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
2 484 000 MAD ≈ 230 000 €
3 398 MAD/m²

Rustige villa aan de rand van Taroudant met zwembad en uitzicht op het Anti-Atlasgebergte

Agadir

731.0 m²
4 Kamers
Villa
Kopen
3 450 000 MAD ≈ 319 444 €
17 250 MAD/m²

Familievilla in Agadir, Najah wijk

Agadir

200.0 m²
3 Kamers
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €
14 000 000 MAD/m²

Prachtige Villa te koop in Founty Agadir

Agadir

1.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
7 800 000 MAD ≈ 722 222 €
26 000 MAD/m²

Prachtige villa in Cité Suisse, Agadir

Agadir

300.0 m²
6 Kamers
Villa
Kopen
13 000 000 MAD ≈ 1 203 704 €
20 668 MAD/m²

Prachtige villa met zwembad in Illigh

Agadir

629.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
35 200 000 MAD ≈ 3 259 259 €
47 248 MAD/m²

Prachtige gerenoveerde villa op 500 m van het strand

Agadir

745.0 m²
6 Kamers
Villa
Kopen
9 000 000 MAD ≈ 833 333 €
9 000 MAD/m²

Prachtige Mediterrane Villa in Illigh

Agadir

1000.0 m²
4 Kamers
6 Badkamers
Villa
Kopen
3 200 000 MAD ≈ 296 296 €
17 877 MAD/m²

Ruime Villa te Koop in Agadir, Tilila Wijk

Agadir

179.0 m²
4 Kamers
Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

Luxueuze villa in Bensergao met privézwembad en tuin

Agadir

330.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
17 280 000 MAD ≈ 1 600 000 €
23 040 MAD/m²

Villa Zineb

Agadir

750.0 m²
Villa
Kopen
17 280 000 MAD ≈ 1 600 000 €
34 286 MAD/m²

Villa Leya

Agadir

504.0 m²
Villa
Kopen
16 092 000 MAD ≈ 1 490 000 €
21 746 MAD/m²

Villa Tamara

Agadir

740.0 m²
Villa
Kopen
32 500 000 MAD ≈ 3 009 259 €
43 624 MAD/m²

Luxe villa op 500m van het strand

Agadir

745.0 m²
6 Kamers
6 Badkamers
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €

Prachtige Villa te koop in Founty Agadir

Agadir

4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 600 000 MAD ≈ 611 111 €

Luxe Villa Illigh met Tuin en Zwembad

Agadir

Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

Oase van rust - Referentie V695

Agadir

1183.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

De Parel in het Centrum - Ref V687

Agadir

861.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

Moderne Villa in Founty met Intieme Terras

Agadir

Villa
Kopen
3 200 000 MAD ≈ 296 296 €
17 877 MAD/m²

Ruime villa te koop in Agadir - Tilila wijk

Agadir

179.0 m²
4 Kamers
1 Badkamers
Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

Eengezinsvilla met Tuin en Zwembad in Agadir

Agadir

Villa
Kopen
6 200 000 MAD ≈ 574 074 €
13 778 MAD/m²

Mooie gelijkvloerse villa met zwembad en tuin, Agadir

Agadir

450.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

3 Slaapkamers en Zwembad in Agadir

Agadir

Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

Villa Illigh - Referentie V689

Agadir

600.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers

1-24 van 26 woningen

Villa te koop in Agadir

Villa's kopen in Agadir: een lokale kijk op de vastgoedmarkt Agadir biedt een gevarieerd aanbod aan villa's voor kopers die op zoek zijn naar luxe en comfort. Deze kuststad, bekend om zijn prachtige stranden en levendige sfeer, trekt zowel lokale als internationale investeerders aan. Villa's in Agadir variëren van moderne nieuwbouwwoningen tot traditionele Marokkaanse stijl villa’s, vaak gelegen in rustige wijken met een prachtig uitzicht op de Atlantische Oceaan. De gemiddelde prijzen voor villa's in Agadir liggen tussen de 12.000 en 20.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en specificaties van de woning.

Waarom een villa kopen in Agadir?

Populaire wijken voor villa-aankoop Bensergao is een van de meest gewilde wijken voor villa-aankopen in Agadir. Gelegen aan de rand van de stad, biedt deze wijk ruime kavels en een rustige omgeving. Villa's hier beginnen doorgaans rond de 14.000 MAD/m². Voor wie liever dichterbij het centrum wil wonen, biedt de wijk Charaf een charmante mix van traditionele en moderne villa's, met prijzen die variëren van 15.000 tot 18.000 MAD/m². De nabijheid van scholen zoals de Lycée Français d'Agadir en goede toegang tot openbaar vervoer maakt het een geliefde keuze voor gezinnen.

Beste wijken voor een villa te koop in Agadir