domio.ma

Villa Faratosi

Agdal, Marrakech
15 336 000 MAD
≈ 1 420 000 €
34 080 MAD/m²
0 Kamers
450.0
0 Badkamers

Over deze woning

Gelegen in de gewilde wijk Agdal, is deze luxe nieuwe villa gesitueerd op een perceel van 700 m² en strekt zich uit over drie niveaus, met een volledig ingericht dakterras. Bij binnenkomst valt de dubbele ontvangst meteen op met zijn kathedraal woonkamer en open haard, een moderne keuken en een slaapkamer met ensuite badkamer. De eerste verdieping biedt drie prachtig afgewerkte suites, waaronder een master suite met een inloopkast en een elegante badkamer. Het zorgvuldig aangelegde dakterras, omgeven door groen en uitgerust met een buitenkeuken, biedt een prachtig uitzicht op de Atlasbergen. Een Engelse patio zorgt voor natuurlijk licht in de keuken en eetkamer. De kelder herbergt een spa-ruimte met een hammam, douche, massagekamer, en een servicekamer. Een uitzonderlijk pand, gekenmerkt door verfijnde afwerkingen en royale volumes.

Marktinzicht

61% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 34,080 MAD/m²
Gem. wijk 21,182 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
20,735 21,182

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 8.2/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
15 336 000 MAD
≈ 1 420 000 €
Oppervlakte 450.0 m²
Kamers 0
Badkamers 0
Locatie Marrakech
Referentie DOM-00966
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
77 618 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
1 164 743 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
16 500 743 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-00966
Bekeken 94
Gepubliceerd op 15/02/2026

15 336 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)