domio.ma

Villa kopen in Rabat — vanaf 300.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
6 500 000 MAD ≈ 601 852 €
9 559 MAD/m²

Villa te koop in Hay Nahda, Rabat

Rabat

680.0 m²
5 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
12 500 MAD/m²

Villa te koop in Rabat Harhoura

Rabat, Hassan

400.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
22 727 MAD/m²

Te koop: Villa in Rabat Hay Riad

Rabat, Hay Riad

220.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
4 800 000 MAD ≈ 444 444 €
15 000 MAD/m²

Villa te koop in Rabat Hay El Fath

Rabat

320.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
15 842 MAD/m²

Villa te koop in Rabat Souissi

Rabat, Souissi

1010.0 m²
8 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 800 000 MAD ≈ 629 630 €
17 085 MAD/m²

Te koop in Rabat Agdal: Luxe villa met balkon

Rabat, Agdal

398.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
9 700 000 MAD ≈ 898 148 €
4 663 MAD/m²

Villa te koop in het ONEP-kwartier

Rabat

2080.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
8 500 000 MAD ≈ 787 037 €
11 838 MAD/m²

Te Koop: Luxe Villa in Rabat met Garage en Terrassen

Rabat, Hassan

718.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
10 402 MAD/m²

Te koop: Villa in Rabat Harhoura dichtbij het strand

Rabat

721.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
6 500 000 MAD ≈ 601 852 €
16 250 MAD/m²

Te koop: Villa in Hay Riad, Rabat

Rabat, Hay Riad

400.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
13 043 MAD/m²

Villa in Rabat Bir Kacem met Tuin en Garage

Rabat

1150.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
17 000 000 MAD ≈ 1 574 074 €
8 500 MAD/m²

Villa met Zwembad in Rabat ONEP Te Koop

Rabat

2000.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
3 100 000 MAD ≈ 287 037 €
13 596 MAD/m²

Te koop: Villa in Rabat Mabella met Tuin | Domio.ma

Rabat, Agdal

228.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
4 800 000 MAD ≈ 444 444 €
16 000 MAD/m²

Nieuwe Villa te koop in Rabat Hay Riad

Rabat, Hay Riad

300.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
17 778 MAD/m²

Moderne Villa te koop in Rabat Hay Riad

Rabat, Hay Riad

450.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
5 800 000 MAD ≈ 537 037 €
12 609 MAD/m²

Villa te koop in Témara met zwembad en tuin

Rabat

460.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
24 000 MAD/m²

Nieuwe villa te koop in Rabat Hay Riad

Rabat, Hay Riad

250.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €
5 385 MAD/m²

Te koop, volledig gerenoveerde villa in Rabat Souissi

Rabat, Souissi

2600.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
10 500 000 MAD ≈ 972 222 €
9 545 MAD/m²

Te koop: Nieuwe villa in Hay Riad, Rabat

Rabat, Hay Riad

1100.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
6 800 000 MAD ≈ 629 630 €
18 378 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Zwembad in Rabat | Domio.ma

Rabat, Hay Riad

370.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 700 000 MAD ≈ 620 370 €
12 523 MAD/m²

Villa in Rabat Haut Agdal te koop met tuin en terras

Rabat, Agdal

535.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
10 000 000 MAD ≈ 925 926 €
5 000 MAD/m²

Te koop: Villa met tuin en zwembad in Rabat Souissi

Rabat, Souissi

2000.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
13 333 MAD/m²

Moderne Villa met Tuin en Zwembad in Souissi | Domio.ma

Rabat, Souissi

1200.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
32 000 000 MAD ≈ 2 962 963 €
10 667 MAD/m²

Te koop: Villa met zwembad in Rabat Route des Zaers

Rabat

3000.0 m²
5 Kamers
6 Badkamers

217-240 van 308 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat

Agdal, bekend om zijn levendige sfeer en nabijheid tot het stadscentrum, biedt ook interessante mogelijkheden voor villa-aankopen. Prijzen variëren hier van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de staat en locatie van het pand. Dichtbij heb je toegang tot verschillende scholen zoals de Rabat American School en Lycée Descartes, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor expatgezinnen.