domio.ma

Villa kopen in Rabat — tussen 2.000.000 en 5.000.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
2 700 000 MAD ≈ 250 000 €
12 919 MAD/m²

Villa nabij het strand in Témara

Rabat

209.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
3 700 000 MAD ≈ 342 593 €
10 882 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Terras in Témara

Rabat

340.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
2 150 000 MAD ≈ 199 074 €
11 749 MAD/m²

Nieuwe Luxe Villa in Rustige Wijk Rabat

Rabat

183.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
2 600 000 MAD ≈ 240 741 €
10 400 MAD/m²

Charmante Villa in Rustige Omgeving Skhirat

Rabat

250.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
2 000 000 MAD ≈ 185 185 €
7 194 MAD/m²

Villa met Twee Gevels in Rabat

Rabat

278.0 m²
Domio.ma
Villa
Kopen
4 500 000 MAD ≈ 416 667 €
12 162 MAD/m²

Charmante Villa in Beveiligde Wijk Témara

Rabat

370.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
16 667 MAD/m²

Prachtige Villa in Balneaire Regio nabij Rabat

Rabat

210.0 m²
3 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
3 900 000 MAD ≈ 361 111 €
10 263 MAD/m²

Charmante Villa met Panoramisch Uitzicht in Rabat

Rabat

380.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
14 045 MAD/m²

Villa in Rustige en Veilige Wijk Témara

Rabat

356.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
9 044 MAD/m²

Villa met Tuin en Terras in Rabat

Rabat

387.0 m²
4 Kamers
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
10 373 MAD/m²

Villa in Rabat met prachtig uitzicht

Rabat

482.0 m²
2 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
13 158 MAD/m²

Prachtige villa in Témara met uitzicht op zee

Rabat

380.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
4 500 000 MAD ≈ 416 667 €
15 000 MAD/m²

Villa aan de kust van Témara

Rabat

300.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
2 600 000 MAD ≈ 240 741 €
12 440 MAD/m²

Villa nabij het strand met prachtig gemeenschappelijk zwembad

Rabat

209.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
4 000 000 MAD ≈ 370 370 €
10 000 MAD/m²

Prachtige villa met grote tuin in Rabat

Rabat

400.0 m²
4 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
4 100 000 MAD ≈ 379 630 €
9 856 MAD/m²

Villa met Tuin en Open Haard in Témara

Rabat

416.0 m²
3 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
3 600 000 MAD ≈ 333 333 €
7 453 MAD/m²

Nieuwe villa met privé zwembad in Bouknadel

Rabat

483.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
2 300 000 MAD ≈ 212 963 €
9 426 MAD/m²

Stadswoning met Terras in Rabat

Rabat

244.0 m²
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
20 661 MAD/m²

Villa met Tuin en Garage in Témara

Rabat

242.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
12 048 MAD/m²

Charmante Villa met Garage in Rabat

Rabat

415.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
2 200 000 MAD ≈ 203 704 €
9 167 MAD/m²

Villa in Beveiligde Wijk met Tuin en Terras in Rabat

Rabat

240.0 m²
4 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
17 500 MAD/m²

Villa in Val d'Or met Zwembad en Open Ruimte

Rabat

200.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
3 800 000 MAD ≈ 351 852 €
13 103 MAD/m²

Villa met Terras en Garage in Rabat

Rabat

290.0 m²
2 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
4 800 000 MAD ≈ 444 444 €
11 852 MAD/m²

Villa met Tuin in Harhoura

Rabat

405.0 m²
3 Kamers

1-24 van 64 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat

Agdal, bekend om zijn levendige sfeer en nabijheid tot het stadscentrum, biedt ook interessante mogelijkheden voor villa-aankopen. Prijzen variëren hier van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de staat en locatie van het pand. Dichtbij heb je toegang tot verschillende scholen zoals de Rabat American School en Lycée Descartes, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor expatgezinnen.