Kopen
+3
Charmante Villa met Garage in Rabat
Rabat
5 000 000 MAD
≈ 462 963 €
12 048 MAD/m²
4
Kamers
415.0
m²
2
Badkamers
Over deze woning
Neem contact op met de adverteerder. Deze mooie villa is goed gelegen en biedt een garage en een gezellige haard in de woonkamer. Op de bovenverdieping zijn er drie slaapkamers en een badkamer.
Marktinzicht
25% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
12,048 MAD/m²
Gem. stad
15,985 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
15,844
15,985
Wijken in Rabat
| Over | MAD/m² | woningen |
|---|---|---|
| Souissi | 12,369 | 339 |
| Hay Riad | 18,022 | 397 |
| Hassan | 19,337 | 198 |
| Agdal | 22,401 | 914 |
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Prijs
5 000 000 MAD
≈ 462 963 €
Oppervlakte
415.0 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Locatie
Rabat
Referentie
DOM-08127
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
384 375
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
5 384 375
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.
Woningdetails
Referentie
DOM-08127
Bekeken
52
Gepubliceerd op
21/02/2026