domio.ma

Villa kopen in Rabat met parkeerplaats

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
27 000 000 MAD ≈ 2 500 000 €
15 652 MAD/m²

Luxe Villa met Zwembad en Tuin in Rabat

Rabat, Souissi

1725.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
20 000 000 MAD ≈ 1 851 852 €
17 406 MAD/m²

Villa met Grote Gevel in Centrum van Hassan

Rabat, Hassan

1149.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
3 700 000 MAD ≈ 342 593 €
10 882 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Terras in Témara

Rabat

340.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
12 750 000 MAD ≈ 1 180 556 €
18 214 MAD/m²

Exclusieve Villa te Koop in Rabat Souissi REF 4293

Rabat, Souissi

700.0 m²
8 Kamers
5 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
8 511 MAD/m²

Moderne villa met zwembad en grote tuin in Rabat

Rabat

940.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
35 000 000 MAD ≈ 3 240 741 €
23 333 MAD/m²

Luxe villa te koop in Souissi

Rabat, Souissi

1500.0 m²
4 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €
7 209 MAD/m²

Provençaalse Villa met Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

1942.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
7 984 MAD/m²

Villa met Tuin in Rustige Wijk van Rabat

Rabat, Souissi

2004.0 m²
7 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
7 895 MAD/m²

Villa in rustige, veilige omgeving met zwembad

Rabat, Souissi

1900.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
2 000 000 MAD ≈ 185 185 €
7 194 MAD/m²

Villa met Twee Gevels in Rabat

Rabat

278.0 m²
Domio.ma
Villa
Kopen
9 000 000 MAD ≈ 833 333 €
4 956 MAD/m²

Villa te koop op een groot perceel in Rabat

Rabat, Souissi

1816.0 m²
Villa
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
9 044 MAD/m²

Villa met Tuin en Terras in Rabat

Rabat

387.0 m²
4 Kamers
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
10 373 MAD/m²

Villa in Rabat met prachtig uitzicht

Rabat

482.0 m²
2 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
13 158 MAD/m²

Prachtige villa in Témara met uitzicht op zee

Rabat

380.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
10 MAD ≈ 1 €
0 MAD/m²

Prachtige villa met hamam in Rabat

Rabat, Hay Riad

824.0 m²
4 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
15 MAD ≈ 1 €
0 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

1900.0 m²
3 Kamers
Villa
Kopen
8 750 000 MAD ≈ 810 185 €
2 885 MAD/m²

Villa met Tuin en Zwembad in Témara

Rabat

3033.0 m²
5 Kamers
Villa
Kopen
4 000 000 MAD ≈ 370 370 €
10 000 MAD/m²

Prachtige villa met grote tuin in Rabat

Rabat

400.0 m²
4 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
20 105 000 MAD ≈ 1 861 574 €
5 022 MAD/m²

Villa goed gelegen voor showroom of ambassade in Rabat

Rabat, Souissi

4003.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
2 535 MAD ≈ 235 €
5 MAD/m²

Villa te koop in een prachtige groene omgeving

Rabat

495.0 m²
7 Kamers
Villa
Kopen
6 720 000 MAD ≈ 622 222 €
15 000 MAD/m²

Villa met Terras en Tuin in Rustige Wijk Rabat

Rabat

448.0 m²
3 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
15 425 000 MAD ≈ 1 428 241 €
25 000 MAD/m²

Villa Te Herbouwen voor Kantoor of Showroom in Rabat

Rabat, Agdal

617.0 m²
Villa
Kopen
13 750 000 MAD ≈ 1 273 148 €
25 000 MAD/m²

Luxe Villa met Terras in Rabat

Rabat, Agdal

550.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
4 878 MAD/m²

Villa met prachtig uitzicht op zee in Harhoura

Rabat

1640.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers

1-24 van 164 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat

Agdal, bekend om zijn levendige sfeer en nabijheid tot het stadscentrum, biedt ook interessante mogelijkheden voor villa-aankopen. Prijzen variëren hier van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de staat en locatie van het pand. Dichtbij heb je toegang tot verschillende scholen zoals de Rabat American School en Lycée Descartes, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor expatgezinnen.