domio.ma

Luxe villa te koop in Souissi

Souissi, Rabat
35 000 000 MAD
≈ 3 240 741 €
23 333 MAD/m²
4 Kamers
1500.0
5 Badkamers

Over deze woning

Gelegen in de prestigieuze wijk Souissi in Rabat, vlakbij Villa Mandarine, biedt deze uitzonderlijke villa een exclusieve levensstijl in een van de meest gewilde woongebieden van de hoofdstad. De villa heeft ruime en lichte ontvangstruimtes, waaronder een dubbele salon en een eetkamer met uitzicht op de prachtig aangelegde tuin. Een volledig uitgeruste moderne keuken maakt het leefgedeelte compleet. De verschillende niveaus zijn bereikbaar met een stille panoramische lift voor extra comfort. De slaapkamers en suites zijn ruim en elk beschikt over een eigen badkamer, wat zorgt voor een hoog niveau van comfort en privacy, perfect voor een luxe gezinswoning. De buitenruimtes hebben een royale tuin, ideaal voor ontspanning en recepties, en de villa heeft twee zwembaden, een binnenzwembad in de kelder en een buitenzwembad, zodat u het hele jaar door van de woning kunt genieten. De wijk Souissi in Rabat staat bekend om zijn rustige en veilige woonomgeving, brede bomenlanen en nabijheid van diverse voorzieningen zoals Marjane Market, cafés, restaurants en banken.

Marktinzicht

89% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 23,333 MAD/m²
Gem. wijk 12,369 MAD/m²
Gem. stad 15,985 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
11,969 12,369

Wijken in Rabat

Over MAD/m² woningen
Souissi 12,369 339
Hay Riad 18,022 397
Hassan 19,337 198
Agdal 22,401 914

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 9.2/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
35 000 000 MAD
≈ 3 240 741 €
Oppervlakte 1500.0 m²
Kamers 4
Badkamers 5
Locatie Rabat
Referentie DOM-09434
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
177 142 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
2 649 375 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
37 649 375 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-09434
Bekeken 91
Gepubliceerd op 04/04/2026

35 000 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)